Kategoriler

Balistik Standart Yelek

Ürün Fiyatı: 0.00TL
Ürün Kodu: Balistik Standart Yelek
Stok Durumu: 36

Mevcut Seçenekler:


* Balistik Yelek Bedeni:* Balistik Standart Yelek:Miktar:  

FİYAT  siparişini verdiğiniz günün EURO  güncel fiyatı geçerlidir

Balistik Seviye II :     400 €

Balistik Seviye IIIA : 450 €

Mont, Gömlek, Kazak ve Tişört üzerine de giyilebilen gömlek üstü yelek POLİS,ASKER,AVCI,GÜVENLİK GÖREVLİLERİ, çatışma bölgesindeki GAZETECİLER ve YAKIN KORUMA görevlilerine hitap eden ergonomik ve kullanma rahatlığı olan yeleklerdir.

Kalite ve güveni uygun fiyata almak isteyenler için özel olarak üretilmiştir.

Kurşun  geçirmez yeleklerimiz gömlek, tişört veya mont üstüne rahatlıkla giyilebilecek şekilde üretilmiş olan mükemmel ergonomi ve güvenliğe  sahip olan yeleklerdir. 

NIJ 0101.04  e uygun olarak ürettiğimiz gömlek üstü yeleklerimizi isteğe bağlı olarak Seviye II ve Seviye IIIA olarak her bedene uygun NATO standartlarındaki ölçü ve kalıplar da üretmekteyiz. 

1,5-1,9 kg ağırlığındaki (Seviye ve bedene göre) yeleklerimiz pamuklu bir giysi gibi vücudu sarmakta içinde kullanılan yüksek teknoloji ürünü paraaramid (kevlar,twaron) ve ultra yüksek moleküler yoğunluklu polietilen(dyneema) malzemelerin dünyada ilk kez firmamız tarafından hibrit ve özel olarak birleştirilebilmesi sonucu çok yüksek koruma ile mükemmel konforu bir arada sağlamaktadır.

Yeleklerimiz tamamen pamuklu bir giysi gibi giyilebilmekte ve esneyip katlanabilmekte olup çok yumuşak ve de çok hafiftirler.

Üretiminde kesinlikle çelik yada metal başka bir kompozit malzeme kullanılmamakta bu özelliği ile X-RAY cihazlarından rahatlıklar geçilir.

Dünyada ki en son teknoloji ürünü olan KEVLAR, TWARON ve DYNEEMA malzemelerin tamamen orjinali kullanılarak üretilen yeleklerimiz 5 yıl boyunca firmamızın garantisi altındadır.

Kurşun geçirmez yeleklerimiz  temiz bir şekilde ve sürekli giyilebilmesi amacı ile çıkarılabilir ve yıkanabilir bir dış kılıf içinde üretilmekte ve özel taşıma çantası ile adresinize teslim edilmektedir.

Yeleklerimizi isteğe bağlı olarak Siyah, Lacivert veya Kamuflaj renkte üretmekteyiz. 

Yeleklerimizin koruma değeri ile ilgili uluslararası  NIJ 0101.04 seviye tablosunu sitemizde bulabilirsiniz.

Firmamamızın ürünleri uluslararası ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir. 

Benzer Ürünler